Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

Biz Kimiz?

CNC Torna - Kalıp
Alanında Uzman

Şirketimiz kaliteye özel önem vermekte ve bu yüzden belge ve sertifikasyon çalışmalarımız sürdürülmektedir. Faaliyet konusu içinde olduğumuz ürün ve hizmetleri farklı dağıtım kanalları kullanarak müşterilerimize zamanında ulaştırmak için yoğun uğraşlar veriyoruz.

Bilişim alanındaki yenilikler ve teknolojinin yoğun olarak ticari alanda kullanılmaya başlaması ile beraber firmamızda bu alana yatırım yapmış, Makine, demibaş ve techizatlarını yenilemiş ve gerekli düzenlemeleri yapmıştır.

Şirket içinde geliştirdiğimiz yeni verimli ve etkin çalışma dinamikleri ile müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli ve ihtiyacı en uygun şekilde karşılayan ürün ve hizmetleri sunmayı sürdüreceğiz.

Şirketimiz, alanında uzmanlaşmış bir firma olarak çalışanlarımızın eğitimlerini şirket içinde ve sahada canlı yaşamalarına olanak sağlayacak uygulamaları yapıyoruz. Geliştirdiğimiz verimlik metodları ile hem çalışanlarımızın verimliliğini artırıyor hem de işlerinden ve kendilerinde memnun birer birey olmalarına yardımcı oluyoruz.

25

Yıllık

Uzmanlık

ve Tecrübe

Üstün Olanaklarıyla

Üretim Tesisimiz

Tesisimiz CNC üretim merkezleri, CNC kontrollü torna makinaları ile donatılmıştır. En yeni CAM modüleri kullanılarak müşteri beklentilerini karşılayan özel kalıplar, özel takımlar, özel otomasyon çözümleri ve özel makine üretimleri sağlanmaktadır.

Icon

Yüksek Hızda Üretim

Son teknoloji CNC torna takım tezgahları kullanan Yarış Makina, yüksek hassasiyet ve hızlı teslim süreleriyle parçalarınızı üretir.

Icon

Fason İmalat

Fason Cnc Torna İşleriniz için konusunda uzman ve tecrübeli kadromuz ile her türlü özel sipariş ve projeleriniz için pratik ve verimli çözümlerle sizlere hizmet vermekteyiz.

Icon

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol departmanımız güçlü bir kalite güvencesi sağlar. Yarış Makina çeşitli sertifikasyon süreçlerinden başarıyla geçmiş bulunmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

SERTİFİKALARIMIZ